Samotność — jest zła czy dobra?
Jak mawia moja koleżanka — u Ciebie zawsze są dwa dwie strony. A czasem ten sam kij ma więcej niż te przysłowiowe
Historia mojej przemiany i transformacji
Jak mawia moja koleżanka — u Ciebie zawsze są dwa dwie strony. A czasem ten sam kij ma więcej niż te przysłowiowe
Marzenia. Coś, co każdy z nas ma. Jedne są wielkie. Inne są małe. Każdy z nas o czymś marzy na miarę swoich możliwości.
Dobra, to chodź, pogadamy o czymś, co niby jest oczywiste, a jednak potrafi człowieka rozwalić od środka – o słowach. I tych,
Za mną intensywny tydzień. I, mimo że lubię czasem taki czas na wysokich obrotach — to czuje jego intensywność. Mimo wszystko jest
Zmiana jest. Zaczynam ja dostrzegać. Jednak nie ja byłem pierwszym, jaki ją dostrzegł. To byli przyjaciele, znajomi, współpracownicy. Oni zauważyli to wcześniej
Od poniedziałku nie pije. Albo od stycznia idę na siłownię. Od jutra zacznę się zdrowo odżywiać. Jasne, ile to raz widziałem sam po sobie.
Urlop, urlop i po urlopie.W sumie każdemu się to należy jak psu zupa.I nie ma od tego żadnego wyjątku.Nie i koniec. Ale
W życiu zawodowym potrafię siedzieć po 10 i więcej godzin przed monitorem, rozwiązując cudze problemy na ekranie, ale kiedy przychodziło do moich
Wracając z treningu przechodzę przez food court w Galerii Przymorze (wcześniej wyjście z siłowni było od razu na food court). I tak
Starając się utrzymać trening co drugi dzień, dziś coś nie szło. I nie to, że jestem jakoś przemęczony treningami czy coś takiego. Nie.