Gdynia
Korzystając z ładnej pogody pojechaliśmy na spacer do Gdyni. Dawno nas tu nie było.Drona nie zabierałem ze sobą — bo trochę za
Historia mojej przemiany i transformacji
Korzystając z ładnej pogody pojechaliśmy na spacer do Gdyni. Dawno nas tu nie było.Drona nie zabierałem ze sobą — bo trochę za
Szybkie sprawdzenie pogody i naszych grafików i zapada decyzja — jedziemy gdzieś?Przeglądając „dostępne opcje” nic nie bardzo nam pasowało.Stwierdziliśmy, że jeśli już
Miejsce, do jakiego wracałem już parę razy. Z sentymentem wspominam wakacje gdzie spędzało się 3 tygodnie na kolonii. Spaliśmy wtedy w ośrodku
Dziś po wielu podejściach udało się w końcu wybrać w to miejsce.Wraki przy porcie wojennym na Helu.Czy jestem zadowolony z efektu?W zasadzie
Jak sam się nie zdecyduje, to najczęściej ciężko jest, abym wybrał się gdzieś sam z aparatem.Z dronem to już szybciej. Tym razem
Szybka decyzja wczoraj — Hel. I jedziemy. Tak jedziemy — oboje. Coś, co się raczej ostatnim czasem zdarza się bardzo sporadycznie —
W dosłownym tego słowa znaczenia. Spacer po pracy i zajęciach dodatkowych był tym, co mi zostało, można powiedzieć — narzucone. I bardzo
Ten tydzień nie dość, że był bardzo męczący — to jeszcze w weekend było gaszenie pożaru. Kolejne dwa dni spędzone przed komputerem.
Lek na wszystko? Zdjęcie na górze — to też to samo miejsce co zdjęcie poniżej.Gdańsk, Jelitkowo. Przy okazji nowe widoki ze starego
Za mną intensywny tydzień. I, mimo że lubię czasem taki czas na wysokich obrotach — to czuje jego intensywność. Mimo wszystko jest