Gdynia
Korzystając z ładnej pogody pojechaliśmy na spacer do Gdyni. Dawno nas tu nie było.Drona nie zabierałem ze sobą — bo trochę za
Historia mojej przemiany i transformacji
Korzystając z ładnej pogody pojechaliśmy na spacer do Gdyni. Dawno nas tu nie było.Drona nie zabierałem ze sobą — bo trochę za
Szybkie sprawdzenie pogody i naszych grafików i zapada decyzja — jedziemy gdzieś?Przeglądając „dostępne opcje” nic nie bardzo nam pasowało.Stwierdziliśmy, że jeśli już
Miejsce, do jakiego wracałem już parę razy. Z sentymentem wspominam wakacje gdzie spędzało się 3 tygodnie na kolonii. Spaliśmy wtedy w ośrodku
Już od jakiegoś czasu zamierzaliśmy się na rejs.Parę lat temu mieliśmy jeden taki za sobą. Start z Gdańska z Targu Rybnego (nabrzeże
Trochę zaplanowany wyjazd. Tym razem coś, na co od dawna mieliśmy ochotę. Warszawa i wiewiórki. Karolina dołożyła do tego wyjazdu swoją pinezkę.
Jak sam się nie zdecyduje, to najczęściej ciężko jest, abym wybrał się gdzieś sam z aparatem.Z dronem to już szybciej. Tym razem
Ubiegły tydzień kończył się deszczową sobotą. Dniem, jaki mając wolny, ale z pogoda pod psem — spędziłem na pracach domowych. Jednak w